Mercedes-Benz A-Klasse
A180 AMG Line|ACC|Pano|Sfeer|Facelift|360
Direct kopen, basisprijs: € 38.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 38.450,-
LEASEPRIJS: € 633,72 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.690,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz A-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | A180 AMG Line|ACC|Pano|Sfeer|Facelift|360 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 15 november 2023 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 21.668 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 633,72 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 38.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KHH-11-H |
| Motorinhoud: | 1.332 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 590 kg |
| Gewicht: | 1.350 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.940 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 725 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- 360 graden cameras
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dealer onderhoudshistorie
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Kleur zwart
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportvelgen
- Verlaagde carrosserie
- Virtual cockpit
- glazen kanteldak
- glazen schuif-/kanteldak
- lichtmetalen velgen
- panoramadak
- panoramadak var. transparantie
- schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak transparant
- schuifdak
- schuifdak (dubbel)
- schuifdak transparant
- zonwerend glas
- Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Radio-CD/MP3 speler
- Radio CD speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Ambient lights
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Kunstlederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Microvezel bekleding
- Microvezel interieurdelen
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Voorstoelen verwarmd
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Comfortonderstel
- Connected services
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Dashboardcamera
- Dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Multimedia scherm middel
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelpaddles
- Uitstap waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) achter
- Zij airbag(s) voor
- ASR